Ευκαιρίες καριέρας στην BBQ.gr

Η ψυχή της BBQ.gr είναι οι άνθρωποι της!

Εδώ μοιραζόμαστε όλοι το ίδιο πάθος: την αγάπη μας για τα ψησίματα. Αν είσαι λάτρης του μπάρμπεκιου και της μαγειρικής, έχεις ευχάριστη διάθεση (ευγένεια & χαμόγελο), λειτουργείς ομαδικά και σου αρέσει να εξυπηρετείς κόσμο τότε ίσως είσαι εσύ το άτομο που ψάχνουμε!

Παρακάτω θα βρεις τις ανοιχτές θέσεις εργασίες αυτή την περίοδο. Θα χαρούμε πολύ να λάβουμε το βιογραφικό σου.

Υπεύθυνος Πωλήσεων με εμπειρία

➜ Περιγραφή θέσης - Αρμοδιότητες

  • Ανάπτυξη και διαχείριση πωλήσεων στο φυσικό κατάστημα
  • Υποστήριξη και στρατηγική πωλήσεων στο e-shop
  • Παραγγελιοληψία και διαχείριση πελατολογίου
  • After Sales εξυπηρέτηση & διαχείριση των πελατών

➜ Απαραίτητα Προσόντα – προφίλ υποψηφίου

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ
  • Συνέπεια – Υπευθυνότητα – Οργανωτικές ικανότητες – Ομαδικό πνεύμα
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Προσήλωση στην επίτευξη των στόχων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Προηγούμενη σχετική εργασιακή εμπειρία

➜ Προσφέρονται

  • Σταθερό επαγγελματικό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικός μισθός και ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση με την ανάληψη των καθηκόντων
  • Προοπτικές εξέλιξης